IMPACT

IMPACT


Dj IMPACT pochází ze švýcarského Curychu, kde se začal s djingem již v roce 1994. Nejdříve hrál techno a hardcore, drum&bass si oblíbil až kolem roku 1997. Od té doby ho už neopustil a naplno se mu věnuje. Během svého djského působení hrál již na mnoha akcích v klubech, parties a ravech, byl členem několika booking crew. Jak již minulost dje IMPACTa napovídá, je mu blízká vysoce energická muzika, což ve spojení s jeho precizním mixingem přináší pěkně nadupané sety.
Hraje pod hlavičkou The Engine, bookingem, který si před lety dal do vínku oživení taneční scény ve Švýcarsku.
IMPACT hraje ve Švýcarsku na spoustě velkých parties a hrál po boku mnoha známých djů mcí, v jejichž výčtu nechybí Hype, Zinc, Friction, Ed Rush, Bad Company, Bryan Gee, Optical, Goldie, Storm, Shimon, Swift, Klute, Doc Scott, Total Science, Mickey Finn, Slipmatt, Dylan, Facs, Special K, Keaton, Bassman, Foxy, Fatman D, Eksman, Herbzie, Riddla D, Shabba D, Skibbadee, Det, Palma da Chalma, Sp, Shortston.

Dj IMPACT již velmi úspěšně několikrát vystoupil v pražském Matrixu a v plzeňském Inspiralu a do Čech přijíždí hrát vždycky velmi rád a plný elánu.